NewsFlash (8.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Submitted by
lt: Pateikė

en: Red
lt: Raudona

en: Style
lt: Stilius

en: on
lt: -

en: Font settings
lt: Šrifto nustatymai

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Page settings
lt: Puslapio nustatymai

en: Black
lt: Juoda

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
