NewsFlash (8.x-2.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Submitted by
is: Innsent af

en: Style
is: Stíll

en: Font settings
is: Stilling leturgerðar

en: Blue
is: Blár

en: Black
is: Svartur
