NewsFlash (8.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Submitted by
ru: Добавлено пользователем

en: Red
ru: Красный

en: Style
ru: Стиль

en: on
ru: вкл

en: Font Family
ru: Семейство шрифтов

en: Font settings
ru: Настройки шрифта

en: Violet
ru: Фиолетовый

en: Green
ru: Зелёный

en: Blue
ru: Синий

en: Page settings
ru: Настройки страницы

en: Black
ru: Чёрный

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
