NewsFlash (8.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Submitted by
sv: Inskickat av

en: Red
sv: Röd

en: Style
sv: Stil

en: on
sv: på

en: Font Family
sv: Fontfamilj

en: Font settings
sv: Inställningar för font

en: Violet
sv: Violett

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: Page settings
sv: Inställningar för sida

en: Black
sv: Svart

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Sidebar first width
sv: Bredd på första sidospalt

en: Sidebar second width
sv: Bredd på andra sidospalt

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
