Newsletter Signup Block (1.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Subscribe
fr: S'abonner

en: Background Image
fr: Image d'arrière-plan

en: Email Address
fr: Adresse de courriel

en: First Name
fr: Prénom

en: Last Name
fr: Nom de famille

en: Signup settings
fr: Configuration des Inscriptions

en: Submit button text
fr: Texte du bouton de soumission
