Newsletter Signup Block (1.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Background Image
is: Bakgunnsmynd

en: Email Address
is: Netfang

en: Last Name
is: Eftirnafn
