Newsletter Signup Block (1.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: Submit button text
oc: Tèxte del boton de somission
