Newsletter Signup Block (1.0.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Subscribe
pt: Assinar

en: Background Image
pt: Imagem de Fundo

en: Email Address
pt: Endereço de Email

en: First Name
pt: Nome

en: Last Name
pt: Sobrenome

en: Signup settings
pt: Configurações de inscrição

en: Submit button text
pt: Texto do botão Enviar
