Newsletter Signup Block (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Email Address
sv: E-postadress

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Signup settings
sv: Inställningar för anmälan

en: Submit button text
sv: Text på skicka-knapp
