Newsletter Signup Block (1.0.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Webform
fa: فرم ساز

en: About
fa: درباره
