Newsletter Signup Block (1.0.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Webform
be: Анкета

en: About
be: Аб
