Newsletter Signup Block (1.0.1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Subscribe
de: Abonnieren

en: Background Image
de: Hintergrundbild

en: Email Address
de: E-Mail-Adresse

en: First Name
de: Vorname

en: Last Name
de: Nachname

en: Webform
de: Webformular

en: About
de: Über

en: Signup settings
de: Anmeldeeinstellungen

en: Submit button text
de: Text des „Speichern“-Buttons

en: Form method
de: Formular-Methode
