Newsletter Signup Block (1.0.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: About
eu: (r)i buruz
