Newsletter Signup Block (1.0.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Webform
gl: Formulario web

en: About
gl: Información

en: Signup settings
gl: Configuración das inscricións

en: Submit button text
gl: Texto do botón de envío
