Newsletter Signup Block (1.0.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Webform
he: טופס - Webform

en: About
he: אודות

en: Submit button text
he: כיתוב על כפתור הביצוע (Submit button)
