Newsletter Signup Block (1.0.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: About
id: Tentang

en: Submit button text
id: Teks tombol kirim
