Newsletter Signup Block (1.0.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Background Image
ja: 背景画像

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: Last Name
ja: 姓

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: About
ja: アバウト

en: Signup settings
ja: サインアップの設定

en: Submit button text
ja: 送信ボタンのテキスト
