Newsletter Signup Block (1.0.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: About
kn: ಕುರಿತು
