Newsletter Signup Block (1.0.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Subscribe
pt: Subscrever

en: Background Image
pt: Imagem de fundo

en: Email Address
pt: Endereço de Email

en: First Name
pt: Primeiro Nome

en: Last Name
pt: Último Nome

en: Webform
pt: Formulário

en: About
pt: Sobre

en: Submit button text
pt: Texto do botão enviar

en: Form method
pt: Método do formulário
