Newsletter Signup Block (1.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Webform
sk: Webformulár

en: Submit button text
sk: Text na tlačítku pre odoslanie
