Newsletter Signup Block (1.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Background Image
uk: Зображення тла

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Webform
uk: Вебформа

en: Submit button text
uk: Текст кнопки надсилання

en: Form method
uk: Метод форми
