Newsletter Signup Block (1.0.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: Background Image
vi: Ảnh nền

en: Email Address
vi: Địa chỉ Email

en: First Name
vi: Tên

en: Last Name
vi: Họ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Signup settings
vi: Thiết lập đăng kí
