Newsletter Signup (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Newsletter
gl: Boletín
