Newsletter Signup (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Email
fr: Courriel

en: Signup
fr: Inscription
