Newsletter Signup (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Email address
sv: E-postadress

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Email
sv: E-post

en: Newsletter
sv: Nyhetsbrev

en: Signup
sv: Anmälan
