Newsletter Signup (8.x-2.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Email address
it: Indirizzo e-mail

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Email
it: E-mail

en: Signup
it: Iscrizione
