Newsletter Signup (8.x-2.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Company Name
ru: Название компании

en: Newsletter
ru: Рассылка

en: Signup
ru: Регистрация
