Newsletter Signup (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Email
sk: E-mail

en: Newsletter
sk: Informačný list
