Newsletter Signup (8.x-2.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Email
da: E-mail

en: Newsletter
da: Nyhedsbrev

en: Signup
da: Tilmelding
