Newsletter Signup (8.x-2.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Newsletter
fi: Uutiskirje
