Newsletter Signup (8.x-2.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Email address
is: Netfang

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Email
is: Netfang

en: Newsletter
is: Fréttabréf
