Newsletter Signup (8.x-2.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Email
lv: E-pasts

en: Newsletter
lv: Jaunumu liste

en: Signup
lv: Pieteikšanās

en: Invalid email address
lv: Nederīga e-pasta adrese
