NewsPlus Lite (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Last updated
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Core
fa: هسته

en: Menu
fa: منو

en: Submitted by
fa: ارسال شده توسط

en: Basic Settings
fa: تنظیمات پایه

en: Published
fa: منتشر شده

en: ago
fa: پیش

en: on
fa: در
