NewsPlus Lite (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Last updated
hu: Legutóbb frissítve

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Menu
hu: Menü

en: Submitted by
hu: Beküldő

en: Basic Settings
hu: Alapbeállítások

en: Published
hu: Közzétéve

en: ago
hu: óta

en: on
hu: be

en: mobile
hu: mobil

en: wide
hu: széles

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
hu: Rugalmas, átszínezhető smink sok régióval és mobil eszközök kis képernyőihez is jól alkalmazkodó elrendezéssel.
