NewsPlus Lite (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Last updated
tr: Son güncelleme

en: Core
tr: Çekirdek

en: Menu
tr: Menü

en: Submitted by
tr: Gönderen

en: Published
tr: Yayında

en: ago
tr: önce

en: mobile
tr: mobil

en: wide
tr: geniş

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
tr: Esnek, renkleri değiştirilebilen, pek çok bölgesi bulunan ve duyarlı, mobil öncelikli düzeni olan bir tema.
