NewsPlus Lite (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Last updated
ar: آخر تحديث

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Menu
ar: القائمة

en: Submitted by
ar: تم الإرسال من طرف

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Published
ar: منشور
