NewsPlus Lite (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Last updated
ja: 最終更新

en: Search
ja: 検索

en: Help
ja: ヘルプ

en: Menu
ja: メニュー

en: Submitted by
ja: 送信者

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Published
ja: 掲載

en: mobile
ja: モバイル

en: wide
ja: 広

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
ja: 多くのリージョンを持ったレスポンシブでモバイルファーストなレイアウトの色設定が可能な柔軟なテーマ
