NewsPlus Lite (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Search
lt: Paieška

en: Help
lt: Pagalba

en: Menu
lt: Meniu

en: Submitted by
lt: Pateikė

en: Basic Settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Published
lt: Paskelbtas

en: on
lt: -

en: wide
lt: platus

en: Scroll to top
lt: Prasukti į viršų

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
lt: Lanksti mobiliems įrenginiams pritaikyta tema su daug regionų galimybė keisti spalvas.
