NewsPlus Lite (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: Search
eo: Serĉu

en: Help
eo: Helpo

en: Menu
eo: Menuo

en: Published
eo: Publikigita

en: wide
eo: larĝa
