NewsPlus Lite (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: on
kn: ನಲ್ಲಿನ
