NewsPlus Lite (8.x-1.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ
