NewsPlus Lite (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Last updated
ur: آخری بار تدوین کیا گیا

en: Search
ur: تلاش

en: Help
ur: مدد

en: Menu
ur: مینیو

en: Published
ur: شائع شدہ
