NewsPlus Lite (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ
