NewsPlus Lite (8.x-1.3) - en to no translation catalogue (13 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Last updated
no: Sist oppdatert

en: Search
no: Søk

en: Help
no: Hjelp

en: Menu
no: Meny

en: Submitted by
no: Skrevet av

en: Basic Settings
no: Grunnleggende innstillinger

en: Breadcrumb
no: Navigasjonssti

en: Published
no: Publisert

en: ago
no: siden

en: mobile
no: mobil

en: wide
no: bred

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
no: En fleksibel utseendemal med mulighet for fargeinnstillinger, mange områder og et responsivt, mobil-først sideoppsett.
