NewsPlus Lite (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Home
pt: Início

en: Last updated
pt: Última atualização

en: Search
pt: Pesquisar

en: Help
pt: Ajuda

en: Breadcrumb
pt: Navegação estrutural

en: Published
pt: Publicado

en: mobile
pt: móvel

en: wide
pt: largo

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
pt: Um tema flexível, colorizável com muitas regiões e um layout responsivo "mobile-first".
