NewsPlus Lite (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Help
sk: Pomoc

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Published
sk: Zverejnené

en: ago
sk: pred
