NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: Search
az: Axtarış

en: Help
az: Dəstək

en: Menu
az: Menyu

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: mobile
az: mobil

en: wide
az: geniş
