NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Last updated
be: Абноўлена

en: Search
be: Пошук

en: Help
be: Дапамога

en: Menu
be: Меню

en: Header
be: Загаловак

en: Published
be: Апублікавана

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Banner
be: Банэр

en: Highlighted
be: Выдзелены
