NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: Search
bs: Pretraga

en: Help
bs: Pomoć

en: Menu
bs: Meni

en: Published
bs: Objavljeno

en: Navigation
bs: Navigacija
