NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།
